Služby

Paruky

Celopoutkované a kombinované paruky, které působí velice přirozeně a na Vaší hlavě budou téměr k nerozeznání od přirozeného vlasového růstu.

Paruky vyrábím na ručně sešité montuře nebo-li „čepičce“ z vlásenkářského tylu, do kterého jsou ručně vpoutkovány vlasy, cca po 1-3 vlasech. Montura kopíruje Vaši velikost a tvar hlavy a díky tomu Vám bude perfektně sedět. Upevnit paruku si můžete pomocí speciální oboustrannou lepící páskou nebo sponkami.

Paruka celopoutkovaná

Celopoutkovaná paruka je po celé rozloze montury vypoutkována a neobsahuje žádné našité vlasové třásně. Velikou výhodou je, že na dotyk působí velice přirozeně a je možné si na paruce vyrobit jakýkoliv účes.

Paruka kombinovaná

Kombinovaná paruka má vypoutkovaný pouze vršek a okolí kolem obličeje, zbytek je vyplněn ručně vyrobenými vlasovými třásněmi, které se našívají na zbytek části mantury. Výhodou tohoto typu je menší časová náročnost na výrobu oproti celopoutkované.

Celopoutkovaná

  • + na dotyk působí velice přirozeně
  • + možnost si vytvořit jakýkoliv účes
  • - delší časová náročnost na výrobu
  • - dražší varianta

Kombinovaná

  • + kratší časová náročnost na výrobu
  • + levnější varianta
  • - na dotyk jsou cítit třásně
  • - účes je potřeba přizpůsobit třásním

Tupé

Tupé je pro Vás vhodná přirozeně vypadající náhrada pokud nemáte na horní části hlavy dostatek vlasů.

Stejně jako u paruky se vyrábí z ručně sešité montury nebo-li „čepičky“ z vlásenkářského tylu do které jsou ručně vpoutkovány vlasy.

Ráda Vám pomohu vybrat vhodný tvar tupé, barvu a strukturu vlasů, aby celkový dojem po nasazení na hlavu působil maximálně přirozeně.

Tupé se upevňuje sponkami a v případě, že nemáte dostatek vlasů v horní části hlavy, je možné použít speciální oboustranné lepící pásky.

Příčesy

Příčesy mají všestranné využití. Rychle a jednoduše můžete změnit svůj účes nebo je využijete pro zahuštění a prodloužení svých vlasů.

Clip-in třásně

Samostatné vlasové třásně na sponkách.

Clip-in pás

Více vlasových třásní spojených dohromady v jeden clip-in pás na sponkách.

Culíky

Culík z vlasových třásní, který je sešitý tak, aby kopíroval Váš culík.

Vlasové třásně

Samostatné surové vlasové třásně bez sponek. Vhodné pro Sew-in metodu která zahustí a prodlouží vlasy.